ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREElektromobilność
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Amerykański regulator nakazał Tesli poprawić 158 tys. aut
14.01.2021r. 09:08

Jak czytamy w serwisie pb.pl, amerykański urząd ds. bezpieczeństwa ruchu drogowego (NHTSA) nakazał Tesli usunięcie usterek w systemie kontroli mediów w 158 tys. aut.
Jak wskazuje serwis, usterka wpływa na bezpieczeństwo, ponieważ powoduje wygaśnięcie ekranu, co uniemożliwia kierowcy korzystanie z kamery pokazującej obszar za autem. Ma też wpływ m.in. na system autopilota.
Błąd wykryto w wyprodukowanych w latach 2012-2018 autach Model S oraz wyprodukowanych w latach 2016-2018 autach Model X - wylicza pb.pl.

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE