ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREElektromobilność
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


MATERIAŁY PROBLEMOWE

ERRA Internal Survey Results: E-Mobility: Current Status, Plans and Related Regulatory Issues
27.05.2020r. 05:05

Regionalne stowarzyszenie regulatorów energetyki ERRA opublikowało raport dotyczący rozwoju elektromobilności, będący podsumowaniem badania wśród członków organizacji. Zgodnie z ustaleniami raportu, w ciągu ostatnich czterech lat nastąpiły znaczące zmiany w kilku krajach członkowskich ERRA.
W szczególności wzrosła liczba pojazdów elektrycznych i punktów ładowania (np. na koniec 2019 r. na Węgrzech było zarejestrowanych ponad 14 tysięcy pojazdów elektrycznych typu BEV i PHEV i działało prawie 700 punktów ładowania.) W szeregu państw przyjęto również przepisy prawne lub rozwiązania regulacyjne oraz ambitne harmonogramy budowy infrastruktury ładowania. Raport, będący pierwszym tego typu przedsięwzięciem w ramach ERRA, stanowiącym kontynuację działań na rzecz innowacyjności, zawiera również szereg rekomendacji odnośnie wdrażania elektromobilności w kontekście regulacyjnym. Redaktorem raportu jest dr. Gábor Szörényi, udział w jego przygotowaniu wziął adw. dr hab. Mariusz Swora.
Dołączone pliki: Do odczytu plików wymagany jest program Acrobat Reader.


DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE