ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREElektromobilność
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

System hybrydowy w Jeep'ie?
08.04.2021r. 19:15

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Wymogi UE co do norm spalin są coraz surowsze. Każda marka musi spełnić kolejno wprowadzane ograniczenia. W marce Jeep też muszą być wprowadzone rozwiązania, które pomogą jej je spełniać. Właśnie z tego powodu debiutuje technologia 4xe Plug-In-Hybrid.
Jest to nic innego jak elektryfikacja pozwalająca na terenową jazdę. Dzięki temu wymogi zostają spełnione, a co najważniejsze właściwości terenowe pozostają na wysokim poziomie.

Nowy Jeep 4xe Plug-In Hybrid standardowo wyposażony jest w kabel do ładowania, który umożliwia pełne naładowanie akumulatora za pomocą zwykłego gniazdka. Czas ładowania od zera do pełnego naładowania to mniej niż 4 godziny. Nowy easyWallbox to inteligentna i intuicyjna ładowarka, którą można zamontować w swoim domu. Dostosowuje ona moc ładowania tak, aby nie przeciążyć sieci. W celu zoptymalizowania procesu ładowania zapisuje i wykorzystuje dane z poprzednich cyklów.

Technologia na pokładzie 4xe Plug-In Hybrid obejmuje najnowsze rozwiązania łączności dostępne w usługach Uconnect. Umożliwiają one obsługę pojazdu i zarządzanie jego ładowaniem w prosty i intuicyjny sposób, bezpośrednio ze smartfona przez aplikację mobilną My Uconnect. Dzięki interaktywnej nawigacji możemy znaleźć najbliższe dostępne stacje ładowania i informacje o gniazdkach, godzinach pracy i dostępności. Aplikacja pozwala również na zaplanowanie i wybór poboru mocy również z poziomu telefonu.
Nowa technologia na pokładzie 4xe Plug-In Hybrid posiada standardową 8-letnią gwarancję na akumulator, najlepszą w swojej kategorii. Istnieje też opcja przedłużenia gwarancji o kolejne 3 lata.

Źródło: moto3m.pl

ELEKTROMOBILNOŚĆ - branża w której dzieje się teraz najwięcej

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE