ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREElektromobilność
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
14.04.2021r. 14:30

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Volvo Buses otrzymało kolejne duże zamówienie na zelektryfikowane autobusy od belgijskiego przewoźnika OTW. Zamówienie na 64 autobusy jest największym z zamówień na najnowszy samoładujący się hybrydowy autobus - Volvo 7900 S-Charge. Autobusy zostaną dostarczone w drugiej połowie 2021 roku i będą obsługiwały przewozy w regionach Liège, Charleroi, Brabancji Walońskiej i Namur - Luksemburg.
14.04.2021r. 14:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Hyundai Motor nawiązał strategiczne partnerstwo z firmą Uber w Europie. Dzięki tej współpracy Hyundai zaoferuje kierowcom Ubera zniżkowy dostęp do swoich modeli Ioniq Electric i Kona Electric, a także przyszłych modeli samochodów całkowicie elektrycznych.
14.04.2021r. 09:46

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Polestar rozszerza gamę swojego całkowicie elektrycznego hatchbacka Polestar 2. Obecnie dostępne są trzy układy napędowe. Oprócz już dostępnego dwusilnikowego napędu o mocy 300 kW i akumulatora 78 kWh dostępne są teraz również dwa warianty z napędem na przednie koła.
14.04.2021r. 06:30

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
ElectroMobility Poland i jej plan budowy fabryki samochodów elektrycznych to projekt o tak dużym znaczeniu, że powinien otrzymać wsparcie z pieniędzy publicznych - powiedział w rozmowie z "Pulsem Biznesu" minister klimatu i środowiska Michał Kurtyka.
14.04.2021r. 06:15

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Zielona, inteligentna mobilność powinna stać się jednym z priorytetów Krajowego Planu Odbudowy; w przeciwnym razie Polska straci niepowtarzalną szansę na zeroemisyjną transformację w sektorze transportu - ocenia Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych.
14.04.2021r. 06:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Po sześciu miesiącach od podpisania umowy Busnex Poland, oficjalny przedstawiciel największego producenta autobusów i autokarów na świecie, chińskiej firmy Yutong Bus, dostarczył w marcu dziewięć elektrycznych autobusów miejskich do Polkowic. Pojazdy przechodzą obecnie procedurę dopuszczenia do ruchu. Po jej zakończeniu, jeszcze w tym miesiącu, autobusy Yutong E10 rozpoczną obsługę pasażerów - podaje serwis orpa.pl
14.04.2021r. 05:30

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Obecnie, samochody elektryczne Volkswagena ładowane są jednokierunkowo, co oznacza, że prąd kierowany jest z ładowarki do akumulatora w samochodzie. Koncern pracuje nad możliwością dwukierunkowego ładowania - informuje "BiznesAlert.pl".
13.04.2021r. 19:30

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Zbliżająca się premiera nowej Dacii Spring w sieci Traficar to bardzo duże wydarzenie na polskim rynku motoryzacyjnym, którego chyba jednak wiele osób nie docenia. Dlaczego jest to tak istotne?
13.04.2021r. 19:30

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Hiszpania planuje zainwestować 13,2 mld euro ze środków unijnych aby zwiększyć wykorzystanie pojazdów elektrycznych. Elektryfikacja transportu to jedna z 20 flagowych inwestycji, które rząd planuje zrealizować w ciągu najbliższych trzech lat - informuje serwis "pb.pl".
13.04.2021r. 19:15

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Po sześciu miesiącach od podpisania umowy Busnex Poland, oficjalny przedstawiciel największego producenta autobusów i autokarów na świecie, firmy Yutong Bus, dostarczył w marcu 9 elektrycznych autobusów miejskich do Polkowic. Pojazdy przechodzą obecnie procedurę dopuszczenia do ruchu. Po jej zakończeniu, jeszcze w tym miesiącu, autobusy Yutong E10 rozpoczną obsługę pasażerów.cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE