ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREElektromobilność
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Transport publiczny w Moskwie będzie zeroemisyjny
20.02.2021r. 08:27

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Do 2030 r. wszystkie autobusy wchodzące w skład floty moskiewskiego transportu publicznego zostaną wymienione na pojazdy zeroemisyjne - informuje serwis "pb.pl".

Obsługujące ogromną moskiewską sieć autobusową i tramwajową przedsiębiorstwo Mosgortrans podał, że do końca roku jego flota, na którą obecnie składa się 600 elektrycznych autobusów, zostanie wzbogacona o kolejne 400 pojazdów. Docelowo spółka odpowiedzialna za komunikację miejską planuje wejść w posiadanie 2 tys. e-autobusów.

"Planowane jest zastąpienie wszystkich kołowych pojazdów komunikacji miejskiej autobusami elektrycznymi" - powiedział Artem Burlakov, zastępca kierownika działu innowacyjnych projektów w Mosgortransie - czytamy w "pb.pl".
, pb.pl

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE